Bitişler, Başlangıçlar ni

Bitişler, Başlangıçlar ni

Bitişler, Başlangıçlar ni
Bitişler, Başlangıçlar izle. Aradığı aşkı bulamayan Daphne’nin romantik dolu anları konu alan Endings, Beginnings filmini 720p kalite ile Türkçe altyazılı izle. 2019 yapımı romantik severler için oldukça iddialı bir film olan, Bitişler, Başlangıçlar kısa zaman içerisinde oldukça ilgi gördü. Filmi konusuna gelecek olursak, Daphne adındaki genç ve güzel olan bir kadın hayatı boyunca düzenli bir ilişki aramış ancak hep sonunda mağdur olmuştur. Ancak ümitlerini asla ama asla kaybetmeyen güzel kadın, gittiği bir partide tesadüfen Jack ve Frank adındaki iki adam ile tanışır ve bundan sonrasında oldukça dikkatli davranan Daphne bir çok sırrı çözmek için elinden geleni yapacaktır.

Romantik Film seveler için Bitişler, Başlangıçlar filmini paylaştık. Filmi izlediğimde dram, romantizm ve entrika doluydu imdb den 5,8 puan filmi Türkçe altyazılı sinema severler için sitemize ekledik.

Unknown 41 views

Background
Comments 0

escort istanbul aksiyon filmleri 2019 komedi filmleri 2019 youtube mp3 dönüştürücü ios far cry 5 türkçe yama trsohbet geveze sohbet zurna sohbet