Eminence Hill ,

Eminence Hill ,

Eminence Hill ,
2019 yapımı Western filmi Eminence Hill, Robert Conway tarafından yazılıp yönetilen bir film. Bu Western filminde başroller Barry Corbin, Dominique Swain ve Lance Henriksen isimlerine ait.

Eminence Hill filminde Barry Corbin Noah karakterini canlandırırken, Dominique Swain Gretchen isimli karaktere hayat veriyor ve Lance Henriksen’ı ise Mason rolünde izliyoruz.
1887 yılında ve Arizona taraflarında geçen Eminence Hill film konusunda ise iç savaş henüz sona ermiştir, ancak daha da batıda vahşi topraklardaki hakimiyet savaşı devam etmektedir. Kanunsuzluğun hüküm sürdüğü Arizona topraklarında sözü geçen kişiler Tullis çetesidir. Erkek kardeşi öldürülen Royce Tullis, kardeşini ipe gönderen 12 jüri üyesine karşı intikam savaşı başlatır. Royce’un son kurşununda kazılı olan isimse Isaac Ackerman’dir, yani jüri sözcüsü. Royce ve yandaşları Ackerman ve eşini halledip genç kızları Ruth’u kaçırırlar. Çete Ruth isimli genç kızı köle olarak satmak üzere kuzeye doğru giderken onların da peşlerinde birileri olacaktır.

En yeni Western filmlerden biri olan Eminence Hill 2019 izleyicilerine keyifli bir seyir dileriz.

Unknown 440 views

Background
Info
Cast
Background
Comments 0

betmatik supertotobet