Hot Girls Wanted — Ateşli Kızlar Aranıyor 2015

Hot Girls Wanted — Ateşli Kızlar Aranıyor 2015

Bundan yıllar önce kadına sadece bir mal olarak bakılıyordu. Onlar itilip , kakılabilir, her denileni yapan yani bir nevi canlı robot gibi görülmekteydiler. Kadınların bu kötü kaderini değiştirecek bir çok inkılaba imza atıldı. Günümüze doğru baktığımızda ise en önemli yerlerde kadınlar bulunmaktadır. Ateşli Kızlar Aranıyor filmi de kadınların bir başka şekilde görülmesinin konu alan erotik ve belgesel karışımı bir yapıttır. Kadınların birer seks kölesi olduklarını ve sadece o amaç için yaşadıklarını reddetme niteliğindeki bu yapıtın çok başarılı olduğu söylenemez. Çünkü filmde yer alan konu daha önce hiç duymadığınız ve eşine hiç rastlayamayacağınız bir film.
Jill Bauer ve Ronna Gradus uzun süredir bir proje üzerinde çalışmaktadırlar. Hot Girls Wanted adını verdikleri bu proje çok geniş kapsamlı ve iddialı bir proje. Projeye göre internet üzerinden bazı kızlar bir şeyler yazacaklar ve onlardan göğüslerini veya aşağı bölgelerini açmalarını isteyecekler. Bu konuda en ateşli ve en istekli olanı seçecekler ve ona kendilerince hediye sunacaklar. Ateşli Kız Aranıyor izlerken bu manyak projede yer alan kadınların yaptıklarına ve davranışlarına şaşacaksınız. Çünkü kadınlar öylesine rahat davranmaktadırlar ki; bir erkeğin karşısında öylece durması mümkün değildir. Normal şekilde internet üzerinden devam eden çocuklar Ateşli Kızlar Aranıyor etiketine yüzlerce kişiyi toplanmışlardır. Artık il sınırları yetmemiş eyalet çevresinde projeyi duymayan kalmamıştır.

Ateşli Kız Aranıyor izleArdından projeyi genişletme kararı almışlardır. Bir web sitesi kuracaklar ve tüm Ateşli Kızlar buraya üye olacak, her kız kendine göre şov düzenleyecektir. Şovların kriteri ise erotik dans şeklinde olmasıdır. Kadınların ellerinde sutyenler , iç çamaşırları ve erotik aletler gezmektedir. Onlar şovlarını yaparken bizim yönetmenlerde çıldırmaktadır. Sonunda yönetmenler bu kızlardan en iyilerini evlerine getirmiştir. Onlara unutamayacakları bir partinin kapılarını açmıştır. 2015 ABD yapımı olan erotik filmlerin en uc noktasına inen ve +18 filmlerde çığır açacak bir Hot Girls Wanted filmi bomba gibi geliyor. Farrah Abraham, Rachel Bernard, Miley Cyrus, Tony D., Brooklyn Daniels, Sasha Grey, Belle Knox, Kendall Plemons, Emily Ratajkowski, Riley Reynolds, Emeterio Silguero ve Kelly Silguero gibi bir çok genç ismi bu sıcak ortamın etrafına toplayan projeye büyük ses getirecektir. 2015 yılında çıkacak olan filmlerin vizyon tarihinden önce izlendiği ve sinema keyfinin sınırsız yaşandığı sine eviniz hdfilmevreni1.co konforlu ve mutlu seyirler diler

Unknown 2.119 views

Background
Comments 0