Inheritance 2020

Inheritance 2020

Inheritance 2020
Inheritance 2020 izle, Inheritance filmi Simon Pegg ile Lily Collins’in başrolleri paylaştığı yaklaşık iki saat süren bir gizem ve gerilim filmidir. Vaughn Stein’in yönetmeni olduğu Inheritance filmi 2020 gizem filmleri arasında beklenen filmlerden biridir.

Inheritance konusuna göre çok zengin ve bir o kadar da güçlü bir aile olan Monroe’ların babası olan Archer Monroe aniden ölür. Archer ölünce kızına ve eşine korkunç bir sırrı miras bıraktığı ortaya çıkar. Bu sır, pek çok hayatı mahvedebilecek bir gerçektir ve babasına göre bu gerçeğin gömülü kalması gerekmektedir. Archer’ın kızı olan Lauren, yalnızca kendine bırakılmış olan bir yer altı sığınağına indiğinde orada tutsak olarak tutulan bir adam görür. Lauren, Morgan Warner isimli bu adamın neler bildiğini, babasının neden böyle bir yaptığını ve gerçeğin ne olduğunu bulmaya çalışacaktır.

Inheritance filmi başrollerinde ünlü ve yetenekli oyuncu Simon Pegg’i filmde tutsak tutulan Morgan Warner rolünde izlerken, Lily Collins’i ise zengin ailenin kızı Lauren Monroe rolünde görüyoruz.

Bu gizem ve gerilim filmini sitemizden Inheritance 2020 Altyazılı seçeceğiyle izleyin.

Unknown 5.667 views

Background
Comments 0

aksiyon filmleri 2019 komedi filmleri 2019 Tipobet365 betmatik supertotobet