Kayıp Balık Nemo 2 – Kayıp Balık Dori 2016

Kayıp Balık Nemo 2 – Kayıp Balık Dori 2016

Kayıp Balık Nemo 2 – Kayıp Balık Dori 2016

7 den 70 e herkesin keyifle izleyeceği animasyon filmi Kayıp Balık Nemo ‘nun 2. si vizyona girmeye hazırlanıyor. İlk filmi 2003 de vizyona giren film çoğu kez televizyonlar da gösterilmiş ve her seferinde de izlenilmiştir. Kayıp Balık Nemo 2 izlenin yönetmen koltuğunda Andrew Stanton oturmaktadır. Andrew , Film hakkında ‘isteyeni çok benzeri yok kıvamında bir film hazırlıyoruz ‘ diye açıklamada bulunmuş ve öncekinden daha güzel bir yapım olacağını belirtmiştir.İş böyle olunca da seyirciyi meraklandırmışlardır. 17 Haziran 2016 vizyona girecek olan filmin hazırlıklarına başlanmış yetiştirmek için çok çalışmaya başlamışlardır.

Kayıp Balık Nemo 2 izle

Animasyon , Aile , Komedi , Macera kategorisinde olan filmin senaryosunu Andrew Stanton , Victoria Strouse ikili kaleme almış yapımcılığını ise John Lasseter , Lindsey Collins üstlenmiştir. İlk filminde Doğduğunda annesini kaybeden ve hayatı babasıyla birlikte öğrenen bir balıktır.Yüzgeçlerinden biri küçük olmasından dolayı babası okyanus ta gezmesine yasak koymuştur. Bir gün Nemo insanların eline düşer ve babası onu kurtarmak için elinden geleni yapmaya başlar.Komik eğlenceli ve maceralı dakikalar yaşatan Kayıp Balık Nemo 2 full izle de bu sefer bakalım Nemo kendini hangi maceralarda bulacak. Sürükleyici hikayesiyle bizleri kendine bağlayan Nemo sempatik tavırlarıyla herkesin gönlüne taht kurabilmiştir. Filmi sitemizden hd kalitesiyle izlemek isterseniz Kayıp Balık Nemo 2 hd izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Kalitenin adresi hdfilmevreni1.co ailesi sizlere iyi seyirler diler.

Unknown 953 views

Background
Comments 0

escort istanbul aksiyon filmleri 2019 komedi filmleri 2019 youtube mp3 dönüştürücü ios far cry 5 türkçe yama trsohbet geveze sohbet zurna sohbet